Spreynet Yalıtım İzolasyon

Teras Su Yalıtımı

225

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Teras Su Yalıtım Uygulaması, Su yalıtımlarında en çok problemlerin yaşandığı yerlerden bir tanesi balkonlar ve teraslardır. Burada yapılan uygulamalar ilk yapım esnasında düzgün yapılmadığından dolayı sonradan yapılan uygulamalar hem maliyetli hemde zor olmaktadır.

Teraslarda ve balkonlarda su yalıtımı yapılırken asıl istenen en alt beton zemine ulaşmak ve beton zemin üzerine su yalıtımı uygulaması yapmaktır. Su yalıtımında sonra üzerine kormu şap betonu ve kaplama yapılması gerekmektedir. Ama büyük teraslarda döşeme betonu üzerine su için akar olmadığından sağlan bir eğim betonu atılması ve onun üzerine su yalıtım yapılması daha sağlıklı bir uygulamadır.

Köster grün gamında bulunan ürünler ile balkon ve teraslarda su yalıtım uygulamları garantili yapılmaktadır.
Balkon ve teras yalıtımda sürme tarzı çimento esaslı ürünlerin kullanılması için zemin betonunun iyi olması yeterli eğim olması gerekmektedir. Ürünlerin tek parça uygulanması ve birleşim yerlerinin oluşmaması için önem kazanmaktadır. Su yalıtım üzeri uygun fayans malzeme ile kaplama yapılacaktır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et