Spreynet İzolasyon

Su Geçirmez Teras İzolasyon

357

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Teras su geçirmez izolasyon elbetteki herkesin istediği bir istektir.  Teras su geçiriyor arayışlarınız da bir çok izolasyon ürünümüz mevcuttur. İsterseniz kalıcı izolasyon sağlıyoruz , isterseniz geçici yani 2 sene ömrü olan izolasyon sağlamaktayız. Teras su akıtma durumlarında öncelikle terasın nereden su sızdırdığına bakıyoruz. Terasın su sızdırması derz aralarından ve teras su gideri tarafından kaynaklanmaktadır.

Teraslarda su geçirmez teras kaplama sorunlarınız da bizlerin tavsiyesi kalıcı olan izolasyon yaptırmanız yönündedir. Kalıcı izolasyon olan ürünümüzün adı polyurea kaplamasıdır ve ömürlük izolasyon sağlamaktadır.
Sprey halinde uygulanır , saniyeler içerisinde kurur ve zemin dekoratif görünür.

Gezilen teraslarda polyurea su yalıtımı konusunda herkes tarafından çok tercih edilen üründür. Tonlarca ağırlığa bile dayanıklı olan polyurea sayesinde hem dekoratif zemin hemde kalıcı izolasyon sahibi olmuş olursunuz.

Teraslara daha önceden uygulanmış olan izolasyonlar esnek yapıya sahip olmadıkları için sizleri mağdur edebilirler. Ucuz ve kalitesiz izolasyon bir çok kişiyi mağdur etmektedir. Terastan su akıyor gibi sorunlarınızı bizlere danışarak ve fiyat alarak çözebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Spreynet Group 
SPREYNET İZOLASYON ekibi olarak yeni püskürtme izolasyon öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce uygulama ve çözümler üretiyoruz.
close-link
Teras İzolasyon Yaza Özel Fiyatlarla Size Hizmet Sunmaktayız.  Hemen Teklif Alın :0545 928 04 90
close-image

Hemen Teklif Almak İçin Arayın!

Hızlı İletişim 0545 928 04 90
spreypoliuretankaplama.com / spreynetizolasyon.com
close-link
Click Me