Spreynet Yalıtım İzolasyon

Su Deposu İzolasyonu

283

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Sprey Su Deposu Kaplama
Sprey izolasyon polyurea kaplaması, su ile temas eden yapılarda güvenle kullanılabilen poliruya Su deposu, su yalıtım Sprey polyurea ile binaları pozitif ve negatif yönden koruma altına alıyor. Polyurea kaplaması, su basıncına karşı yüksek dayanıklılık sergileyen ve hem negatif hem de pozitif yönden su yalıtımında kullanılabilen poliyurea ile binalarda kapsamlı çözümler sunuyoruz. Polyurean’ın su yalıtım depo zeminlerinde depo duvarların da, asansör çukurların da temel de, vb. çeşitli yollarla nüfuz ettiği yapıların güvenliğini tehdit eden su ve nem gibi olumsuz faktörleri sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Betona işleyerek su geçirimsizlik sağlayan Sprey polyurea kaplaması bodrum, temel, perde duvar, havuz, su deposu, asansör kuyusu ile banyo, duş ve tuvalet gibi ıslak hacimlerin yanı sıra tünel, köprü, yeraltı garaj ve depolarında rahatlıkla uygulanabiliyor. Ayrıca sprey poliyurea içme suyu depolarında da güvenle kullanılabiliyor. Püskürtme su yalıtımı, yapısal olarak sağlam veya korozona uğramış demir, vb. tüm beton yüzeylerin yalıtımında kullanılabiliyor. Negatif ve pozitif su basıncına karşı mükemmel dayanımına sahip olan Sprey polyurea, betonun nefes almasını ve tamamen kurumasını sağlıyor. Betonarme yapının donatımının erozyona karşı korunmasını da sağlarken, aynı zamanda basınç mukavemetini de artırıyor.

Sprey izolasyon, toprak altında kalan ve sürekli su ile temas eden yapılarda özellikle polyurea tercih ediliyor. Polyurea ile suyun geldiği yönün tersinden de su yalıtımı yapılabiliyor. Örneğin betonarme perdelerle çevrili bodrum katına dışarıdan gelen suyun yalıtımı, içeriden yapılan uygulama ile sağlanabiliyor. Sprey ile her yönden uygulama kolaylığı sağlayarak hızlı ve ekonomik çözüm sunan polyurea ile uygulama yapılan yüzey zarar veya delinse, kesilse de, görse dahi betonun su geçirmezliği bozulmuyor. Ayrıca uygulama yapılan yüzeyin tuğla, ısı yalıtım levhası gibi malzemelerle korunmasına da gerek kalmıyor. Su deposu yalıtımları da kaplanan poliure ( su ) kaplaması su deponuzu uzun ömürlü ve sık sık bakıma gerek duymadan tertemiz su sızmadan kullanmanızı sağlar. Toprak altı depo , bina su deposu her türlü depoya uygulanır ve kesin çözüm elde edilir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et