Spreynet Yalıtım İzolasyon

Sprey Poliüretan Köpük

11

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Spreynet Yalıtım İzolasyon Poliüretan Sprey Dış Cephe İzolasyonu:

Poliüretan Sprey Köpük ile yaşam alanlarınızın dış cephe

ısı yalıtımı uygulaması hızlı, etkin ve tasarrufludur…

Poliüretan Sprey Köpük ile dış cephe ısı yalıtımı uygulamaları iskele veya vinç yöntemi yardımıyla çok hızlı şekilde tamamlanır.

 

Poliüretan Sprey  Köpük dış cephe ısı yalıtımı uygulaması; Mobil izolasyon  aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan  Sprey  Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak,  yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile bina dış yüzeyine püskürtme  olarak uygulanması şeklindedir. Püskürtme Poliüretan Sprey  Köpük su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı  yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Püskürtme  Poliüretan Sprey  Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun  ömürlü ve çevre dostudur.

 

Sprey Poliüretan Köpük

Sprey Poliüretan Köpük yeni bir evi yalıtmak veya mevcut bir konutun konfor ve enerji performansını artırmak, kalıcı etki yaratacak bir karardır. Bu anlamda konut sahipleri ve bina sahiplerinin projeleri için bir yalıtım ürünü seçerken gerçek bilgiye olmaları önemlidir

Bu makale Köpüklerin avantajını bilin ve  eviniz veya binanız için neden mükemmel bir yalıtım seçimi olduğunu fark etmenizi sağlamak amacıyla kaleme alınmıştır.

Sprey Poliüretan Köpük Isı Yalıtım Performans:

Sprey Poliüretan Köpük, kalınlık başına en düşük ısı iletim katsayısına sahiptir.  Bu da daha fazla potansiyel enerji tasarrufu anlamına gelir. Sprey Poliüretan Köpük için ısı iletim katsayısı değerleri, bir 3 cm kalınlık için 0,017 ve 0,019 aralığında bulunur.

İzolasyon ve Hava Sızdırmazlığı:

Poliüretan Köpük, duvarlarda ve çatılarda hava sızıntısını en aza indirmeye yardımcı olur ve tipik bir ev sahibini tek başına ısıtma ve soğutma maliyetlerinde yüzde 35’e kadar tasarruf ettirir. Püskürtme  Köpük görülen ve görülemeyen alanları izole etmek ve kapatmak için yerinde uygulanır. Bu eşsiz uygulama süreci, Püskürtme  Köpük ‘ün herhangi bir duvar, çatı, tavan veya zemin için tutarlı bir hava sızdırmazlığı sağlayan bir koruma katmanı oluşturmasını sağlar.

  • Yüksek basınçlı iki bileşenli Köpük, açık hücreli ve kapalı hücreli olarak üretilir ve büyük projeler için kullanılabilir. Yüksek yoğunluklu Püskürtme Poliüretan Köpük, çatı kaplama projeleri için de kullanılabilir.

İç Mekân Konforu

Püskürtme Poliüretan Köpük avantajı, yaşam alanlarınızın ve çalışma alanlarınızın rahatlığını artırabilir:

  • Bir binayı hava sızdırmaz hale getirmek, daha iyi iç sıcaklık kontrolü sağlar ve daha konforlu bir iç mekân ortamı yaratır. Aşırı iklim bölgelerinde, iyi bir iç sıcaklık kontrolü, ev konforunda dramatik bir etkiye sahip olabilir.
  • Boşlukları sprey köpük ile doldurulmuş bir yapıda polen, toz ve böceklere karşı bir bariyer sağlanır. Harici alerjenleri azaltmak, alerji geçiren hanelerde özellikle yararlı olabilir.
  • Püskürtme köpüğü, havadan gelen ses iletimini en aza indirmeye yardımcı olur. Açık hücreli köpük yüksek frekanslı gürültüyü azaltabilir ve kapalı hücreli köpük düşük frekanslı gürültüyü azaltabilir. Açık ve kapalı hücreli köpüklerin bir birleşimi gürültü azaltmayı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Sürdürülebilir Kalite:

Püskürtme Poliüretan Köpük ‘ün benzersiz uygulama süreci ve yapışma özellikleri, cami kubbeleri veya benzersiz şekilde şekillendirilmiş alanlar gibi birçok karmaşık uygulama için cazip bir seçim olmasını sağlıyor.  Poliüretan Köpük kopmalar yaşanmaması için emek yoğun tel desteği, ağ veya bağlantı elemanları gerektirmez.

Buna ek olarak, Püskürtme Poliüretan Köpüğün hücresel yapısı yıllar içinde sarkma ya da çökme yapmamakta ve her yıl tutarlı bir performans sergilemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et