Spreynet Yalıtım İzolasyon

Sprey Poliüretan Köpük Tank Ve Boru İzolasyonu

48

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Sprey Poliüretan Köpük Tank Ve Boru İzolasyonu

Isı izolasyonu lazım olan boru ve tanklar, poliüretan köpük malzemesiyle yapılıyor olan izolasyon, hem sağlamlık hem de görüntü açısından başka izolasyon malzemeleriyle yapılan izolasyonlardan oldukça değişik ve oldukça güzel bir yapıya ehildir.

Özellikleri

Sprey poliüretan uygulaması her türlü sahada uygulanan özelliğine sahiptir. Sprey poliüretan köpük tank ve boru izolasyonu içerisinde her çeşit projeye uygulama yardımı ve olanağı sağlar. Boru içerisinden geçen; yanıcı, akıcı, gıdasal ve benzeri maddelerin ısınma ve soğumasını engelleyip, metodik aktarma koşullarını oluşturur. Poliüretan köpük uygulamasının her türlü alanda ve ortamda problemsiz uygulanabilir özelliği bulunur. Uygulanacak yalıtım kalınlığı tespit ediliyor iken, ortamın sıcaklığı, ortamdaki nem oranı, çalışma süreci, yüzey genişliği gibi birçok faktör dikkate alınmaktadır.En büyük özelliklerinden biriside yek pare olmasıdır.

Faydaları

Sprey poliüretan köpük tank ve boru izolasyonu faydaları arasında, poliüretan köpükle yapılan tank yalıtımı ve ısı boru uygulaması hem sağlık hem de estetik görünüm açısından diğer yalıtım ürünlerine nazaran oldukça güzel ve kusursuz bir netice verir.

Avantajları

Bu uygulama, dış mekanik darbelere karşın ek mukavemet sağlayan bir uygulamadır. Dolayısı ile, poliüretan kullanılmış olan izolasyon başka benzer ürünlerin kullanılmış olduğu izolasyonlara karşın dış etmenlere daha güçlü bir yapı oluşturmaktadır.

Kullanım Yerleri

Sprey poliüretan köpük tank ve boru izolasyonu sıcak su tankı ve hatlarında, buhar transferi tankları ve hatlarında, sıcak yağ kazanı ve hattında, yaygın olan temiz su tankları ve hattında, sıvılaştırılmış olan gaz hatları ve tanklarında, başka kimyasal tankları ve hatlarında kullanılan uygulamadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et