Spreynet Yalıtım İzolasyon

Sprey İzolasyon | İzolasyon Sprey | Polyurea İzolasyon Kaplama

1.037

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Sprey İzolasyon Polyurea izolasyon ; Kalıcı izolasyon sağlayan su izolasyonu ve zemin kaplama ürünüdür.

Su izolasyonunda diğer su yalıtım ürünlerine oranla polyurea daha kalıcı ve uzun ömürlüdür. Sprey olarak uygulanır.

İki bileşenli sıcak püskürtme ürünüdür. Saniyeler içinde donma özelliği sayesinde zemin hemen kullanılabilir hale gelmektedir.

Dekoratif görünümlüdür. Üzeri her renkte boyanabilir. Kayma yapmaz kolay temizlenir. % 400 esnek yapıya sahiptir. Uygulama kalınlığı 2mm dir.

Her zemine uygulanır. Özellikle teraslar ve balkonların fayans üzerine uygulandığında oluşturduğu dekoratif görünüm sayesinde yeniden fayans yapmanıza gerek kalmaz. Fayans üzerine uygulandığında dilediğiniz rengi seçip üzeri boyanarak dekoratif halde teslim edilir.

Sprey olarak uygulanan izolasyonun ek yeri olmaz ek yeri olmayan izolasyonun su kaçırma olasılığı çok düşük bir ihtimaldir. Polyurea ek yeri olmayan sprey ile uygulanan bir su izolasyon üründür.

Su Yalıtım, Sürme ve Sprey Olarak Uygulanmaktadır. Püskürtme izolasyon Bina ve besi çiftlikleri dahil her alan da kullanılmaktadır. Sprey su izolasyon artık yekpare şeklinde müşterilerimize uygulanmada. Rutubet çözüm Merkezi Kuruldu!

Su izolasyonu yalıtımı nedir; Suyun ahşap, metal, taş ve tuğla üzerinde oluşturabileceği zararı en aza indirebilmek için uygulanan yalıtıma su izolasyonu adı verilmektedir. Bina yapılarında temel malzemeler olan ahşaplar, mermerler,

İzolasyon nedir; ya da diğer adıyla yalıtım, herhangi bir yalıtım malzemesi kullanarak, ortamdan dışarı veya dışarıdan ortama enerji akışının minimuma indirilmesidir. Isı ve ses yalıtımları örnek olarak verilebilir.

İzolasyon için çözüm aramak yılladır sürdüğü gibi, önümüzdeki yıllarda da muhakkaki sürecektir. 2015 yılına geldiğimiz şu dönemlerde Sprey izolasyon, yalıtım ve kaplama üst düzey çözüm üretmektedir. Sprey izolasyon hem kullanım ve uygulama kolaylığı hemde netice, verim almada bugüne kadarki en iyi çözümdür diyebiliriz. Sprey izolasyon Nerelerde Uygulanır? Sprey izolasyonun uygulama alanları oldukça fazladır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et