Spreynet Yalıtım İzolasyon

Sprey İzolasyon | İzolasyon Nedir? | İzolasyon

76

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Spreynet İzolasyon Yalıtım Polyurea izolasyon ; Kalıcı izolasyon sağlayan su izolasyonu ve zemin kaplama ürünüdür. Su izolasyonunda diğer su yalıtım ürünlerine oranla polyurea daha kalıcı ve uzun ömürlüdür. Sprey olarak uygulanır. İki bileşenli sıcak püskürtme ürünüdür. Saniyeler içinde donma özelliği sayesinde zemin hemen kullanılabilir hale gelmektedir. Dekoratif görünümlüdür. Üzeri her renkte boyanabilir. Kayma yapmaz kolay temizlenir. % 400 esnek yapıya sahiptir. Uygulama kalınlığı 2mm dir. Her zemine uygulanır. Özellikle teraslar ve balkonların fayans üzerine uygulandığında oluşturduğu dekoratif görünüm sayesinde yeniden fayans yapmanıza g erek kalmaz. Fayans üzerine uygulandığında dilediğiniz rengi seçip üzeri boyanarak dekoratif halde teslim edilir.

Polyurea su izolasyonu eski tip su izolasyonların yerini zamanla almaktadır. Polyurea ömürlük kesin çözüm olan su izolasyonu sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen üründür. Polyurea kalıcı su izolasyonu sağlamakla kalmayıp dekoratif görünüm özelliği sayesinde teraslara uygulandığında fayans tarzı kaplamalara gerek kalmamaktadır.

Polyurea hem zemin kaplama hemde su izolasyonunda kullanılmaktadır. Zemin kaplamada aşınma oranı diğer zemin kaplama ürünlerine oranla daha azdır. Zemin kaplamalarında uzun ömürlü olarak uygulanması tavsiye edilen üründür.

 

Sprey İzolasyon havuz kaplama Polyurea Su yalıtımı, olarak yapılmakdadır. Polyurea Havuz yalıtımında geleceğin yalıtım teknolojisi olarak sunduğu avantajlar sayesinde, uzun yıllar kullanımı sürebilme özelliğinin yanı sıra havuzlarda karşılaşılan bir çok sorunu tek başına en aza indirgemektedir.Türkiye’de mevcut sistemlerle havuz yapmak ve korumak yapı sektörünün en zor ve göz korkutucu işlevidir. Lakin havuz yapımında mekanik bölümler hariç yalıtım ve yüzey kaplaması doğru tercih edildiği ve uygulaması titizlik ve hassasiyetle yapıldığı takdirde bu risk ve korku ortadan kalkmaktadır. Havuz yapımı esnasında betonarme aşamasından tesisat ve mekanik kurulumlarına varıncaya kadar su akış bölümlerinin ve fiskiyelerin doğru şekilde en son aşama olan su yalıtımı kaplaması bölümüne kadar hazır hale getirilmesi durumunda sorunsuz bir sistem oluşturulmuş olacaktır.Bu nedenle Polyurea uygulanacak olan havuz hazır hale getirilir.Polyurea aynı zamanda havuzlarda, sadece suyu yalıtmakla kalmaz havuzların iç döşemelerine gerek kalmadan bir uygulama avantajı sunar. Diğer bir avantaj ise havuzlarda su yalıtımının iyi sağlanması durumunda betonarme yapının korozyona karşı korunmasında arttırır. Polyurea havuzlarda, her türlü renk seçeneği sunarkenyapılacak uygulamanın yanı sıra mimari görünüm isteğide sağlamaktadır. Örnek: Son kat uygulamalarda tüm renk seçenekleri uygulanabilir. Çatı zemin kaplama beton harma yüzeyler de sprey su yalıtımıyla püskürtme yaparak yüzeyde su izolasyonu gören polyurea çatıdan daha iyi sunuc verdiği kesinleşmiştir. Zaman ne olursa olsun ısı köprüsü oluşmadan ve yekbare şeklinde püskürterek izolasyon görevi görmektedir. Ürünlerimiz kesinlikle kansorejen madde içermeyen 1. sınıf izole ürünleridir. Teraslarda kullanılan ürünler kesinlikle kanserojen madde içermeyen ürünler olmalıdır zira kanserojen madde içeren ve bilinçsizce uygulanan izolasyon ürünleri kesinlikle zararlıdır. Solunum yoluyla zarar veren izolasyonlardır. Asla kullanmıyor ve tavsiye de etmiyoruz böyle ürünleri.

Spreynet İzolasyon Yalıtım olarak uygulanan izolasyonun ek yeri olmaz ek yeri olmayan izolasyonun su kaçırma olasılığı çok düşük bir ihtimaldir. Polyurea ek yeri olmayan sprey ile uygulanan bir su izolasyon üründür. 1 dakikada donma özelliği sayesinde zemini hemen kullanılabilir hale getirmekte olup  aynı zamanda dekoratif bir özelliğide vardır. Polyurea Dünya genelinde çok kullanılan izolasyon ürünüdür. Kesin izolasyon çözümü olan polyurea nın bu kadar rabet görmesi nedeniyle 2016 yılının 1. kalite su izolasyon ürünü seçilmiş olup günümüzde 1. kalite izolasyon ürünü olma yerini korumaktadır. Yani su yalıtımı ürünleri arasında kesin çözüm ve uzun ömürlülük oranlarına sahip tek ürün polyurea dır. Polyurea amerikan ürünüdür . Ülkemizde üretilmez amerikadan ithal olarak getirilir. Bizler amerikan yapımı polyurea kullanan bir firma olup saf (katkısız ) polyurea kullanmaktayız. Polyurea uygulanışı çok önemlidir. Polyurea uygularken  alt yapı yani astarlama zemin hazırlığı çok önemlidir. Zemine göre astar uygulaması yapılmalıdır. Zemine göre astar kullanmayı bilen uzman firmayız. Bu yüzde çok tercih edilen bir firmayız. Uzman ekiplerimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla  su  izolasyon ve ısı yalıtımı yapmakta olup bu güne kadar müşterilerimize bir sorun yaşatmamaktayız. Su izolasyonu yaparken zemine özellikle terasları izole etmekle kalmayıp dekoratif görünümde kazandırıyoruz. Terasınız fayansınızdan daha güzel görünüm görerek gözlere de hitab eden polyurea zemin kaplama olarak kullanılır.

Özellikle otoparklarda kullanılır. Oto parkların sorunu olan betonların çatlaması kötü görünüme sebep olmaktadır. Otopark zeminlerine uygulanan epoksi kaplama tarzı ürünlerin ömürleri geçici kısa olduğu için ve yüklü ağırlıklara dayanamadığı için zamanla çatlar kopar bu görüntü kötü görünüme sebep olmakla beraber sizlere ek masraf yapmaktadır. Polyurea darbeye ve yüklü ağırlıklara dayanıklıdır % 400 esneme kapasitesi olduğu için üzerinden geçen ağırlıklara dayanımı özelliği yüksektir. Polyurea zemin kaplamada test edilmiş olup üzerinden tır ve benzeri ağır araçlar geçsede çatlamaz , yırtılmaz testleri yapılmış olup şirket garantisi verilerek teslimi yapılır.
Sprey olarak atılan izolasyonların mukavviyetleri el ile sürülen izolasyonlara göre daha kalıcı izolasyon sağlar. Sprey püskürtme  olarak zemine atılan izolasyon , zemindeki gözle görünen ve görülmeyen deliklere erişerek delikleri doldurur ve kalıcı izolasyon çözümü sağlar. Hem daha pratik hemde zamandan tasarruf sağlayan sprey izolasyon zeminde dalgalanma oluşturmaz ve ya zeminin bir tarafına az malzemenin gelmesine diğer tarafına çok malzemenin gelmesinin önüne geçer. Sprey izolasyon kalıcı çözüm sağlar. Sprey izolasyon ile izole edilecek alana izolasyon ürünü eşit şekilde dağılarak izole edilecek alanın her yeri eşit bir şekilde izole edilir. Eşit şekilde izole edilen zeminin kalıcı izolasyonu böylelikle sağlanır.

Sprey poliüretan köpük ısı yalıtım ürünüdür.  Mobil araç içerisindeki reaktör makinesi sayesinde sprey olarak atılarak kalıcı ısı izolasyon çözümü sağlar. Sprey poliüretan köpük günümüzde artık strafor köpük izolasyonunun yerini almaya başlamıştır. Sprey poliüretan köpük strafor a göre daha çok ısı izolasyonu sağlar. Sprey poliüretan köpüğün yoğunluk oranları çoktur. 30 , 35, 40 ve daha üzeri yoğunluk çeşitleri vardır.

POLYUREA SU GEÇİRMEZ İZOLASYON AVANTAJLARI

 • Hızlı saniyeler içerisinde kurur zemine hemen ayak basabilirsiniz.
 • Üzerinden araç geçebilir her türlü ağır vasıta dahil araç trafiğine dayanıklıdır.
 • Yüksek mekanik ve aşınmalar karşı direnci güçlüdür.
 • Yüksek elastiklik , sızıntı bile yaptırmadan su izolasyonu sağlar
 • Yağlar,benzin,asit ve diğer bir çok kimyasallara karşı yüksek dirençli.
 • Betonarme olan her yere , metala ve özellikle nem olan yere yapışır.
 • -30 derece soğuk havada bile  uygulanır.
 • Polyurea 160 derece sıcak havaya karşı dayanımı vardır

Polyurea su izolasyon ürünleri arasındaki en iyi , kalıcı ve izolasyon konusunda bir daha sorun çıkartmayan tek üründürFiyatı diğer izolasyonlara göre biraz daha fazladır. Fiyatının fazla olmasının nedeni ömürlük olmasıdır. Ömürlük olan polyurea bir daha sizleri ek masraflara sokmaz ve su izolasyonu konusunda sadece bir kere masraf edip ömür boyu su izolasyonu konusunda masraf yapmayacağınız tek izolasyon ürünüdür.
,
 Sprey izolasyon polyurea kaplama arabalara kaplanabilir. Arabaların özellikle pikap ve kamyonet tarzı araçların kasalarına kaplama yapılması herkes tarafından çok tercih edilmektedir. Kamyonet kasasına atılacak 4 milimetre polyurea kaplaması kasanın zarar görmesine engel olacaktır.
Pikapların kasaları plastik kauçuktan yapılma kasalar olduğu için ağır bir yük konulduğunda çatlama ve kırılma yapar. Polyurea esnek olması ve darbeye dayanımı özelliği sayesinde kırılma yapmaz. Bu yüzden araç kaplamalarında tavsiye ettiğimiz kalıcı kaplama ürünüdür.
Araçların tampon bölgelerine polyurea kaplama uygulaması yapıldığında , aracın hızla duvara vurması sonucunu görmek için testlerimize başlayıp tamponlarda nasıl bir sonuç alacağımızı yakında konumuzda paylaşacağız.

Sprey izolasyon poliüretan köpük ve polyurea su izolasyonu uygulamasıdır. İstanbul da sprey izolasyon konusunda öncü gelen firmalar arasındayız. Sprey izolasyonu sağlarken zeminde gözden bir yer kaçırmamaya dikkat ederek yapılan işi sorunsuz teslim etmekteyiz. sprey izolasyon polyurea su yalıtım uygulaması iki bileşenli hızlı kürlenen elastik kaplama ürünüdür. Yüksek basınç veren makinesi ve ekipmanları ile sprey olarak atılması için tasarlanmış bir üründür.
Sprey izolasyon polyurea kış aylarında uygulanması sakıncalı bir üründür. Kış aylarında havaların eksi derecelere inmesi ve düşük hava seviyesine inmesi ile birlikte uygulama yapılması ileride sorunlara yol açacaktır. Sorunlara yol açmaması için hava sıcaklığının artması gerekmektedir. Hava sıcaklığının arttığı zaman polyurea uygulaması sağlıklı bir şekilde yapılarak ileride doğabilecek sorunların önüne geçmiş oluruz.

Sprey izolasyon poliüretan köpük ve polyurea su yalıtım uygulaması sprey izolasyon olarak adlandırılır. Sprey olarak uygulanan  izolasyon ürünleri ek yer oluşturmaz. Ek yer oluşturmadığı için suya geçit verecek bir noktası bulunmaz. Sprey izolasyon grubundan olan poliüretan köpük ve polyurea izolasyon ek olmayan kesin çözüm izolasyonlardır. Isı izolasyonunda sprey izolasyon olan poliüretan köpük sağladığı %100 oranındaki ısı yalıtımı sayesinde , ısı izolasyon konusunda kesin çözüm sağlayan sprey izolasyondur. Polyurea izolasyon ise su yalıtımında sprey izolasyondur. Su ile ilgili problemlerinizi kesin çözüme kavuşturan sprey su izolasyonu polyurea ile sorunsuz izolasyon sağlayarak su sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Teras izolasyon  sorunlarınız da , su ya da ısı problemlerinizi kesin çözüme kavuşturuyoruz. Teras izolasyon fayans üzerine direk uygulama yaparak su sorununuzu kesin çözüm buluyoruz. Teraslarda ısı izolasyonu sorunlarınız da sprey izolasyon olan poliüretan köpük ile ısı izolasyon sorununuzu çözüyoruz. Hem ısı hemde su izolasyonunda sprey izolasyon sağlayarak ek yeri olmayan izolasyon sağlayıp kesin çözüme kavuşmak için bizleri iletişim adresimizden ulaşabilir ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Sprey izolasyon makinesi graco reaktör makinesidir. Reaktör sprey izolasyon polyurea ve sprey poliüretan köpük atmaya yarayan makinedir. Sprey izolasyon uygulamak için bu makine şarttır. Polyurea sprey izolasyonu ve sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu sadece bu makine sayesinde uygulanır.  Polyurea izolasyon hakkında temel bilgi vermek gerekirse polyurea izolasyon diğer el ile sürülen bütün izolasyonların en üstü teknolojik bir su yalıtım uygulamasıdır. Sprey polyurea uygulaması ile polyurea izolasyon yaptırarak su sorunlarına sonsuza dek veda edebilirsiniz.

Sprey izolasyon ürünleri Nelerdir ?

 1. Sprey izolasyon polyurea izolasyon
  Polyurea izolasyon saniyeler içinde donan üründür. % 400 elastik olması nedeniyle betonun herhangi bir sarsıntılar sonucunda polyurea izolasyon çatlamaz ve aşınmaz izolasyon görevi görmeye devam eder. Beton 30 cm genişliğinde çatlasa bile polyurea bu kadar şiddetli çatlağa bile karşı koyar ve izolasyon görevi görmeye devam eder. Dünyanın birinci kalite ve en dayanıklı izolasyon malzemesi olan polyurea amerikan yapımı üründür. Amerikan yapımı ürün olan polyurea dünyada birinci seçilen su izolasyon ve aynı zamanda zemin kaplama olarak ta kullanılan çift özellikli bir üründür. Su izolasyon ve aynı zamanda zemin kaplama ihtiyaçlarınızı gideren tek izolasyon ürünüdür. Dekoratif olması nedeniyle gözlere bile hitap eden polyurea ürünü renk renk seçenekleri ile sizlere seçim sunar.
 2.  Sprey izolasyon sprey poliüretan köpük
  Sprey poliüretan köpük ısı yalıtım konusunda % 100 çözüm sağlayan tek izolasyon ürünüdür. Dünyada ısı yalıtım konusunda birinci seçilen üründür. Amerikan yapımı olan bu ürün yurt dışında mantolama izolasyon yerine kullanılan izolasyondur. Binaların dış cephelerine uygulandığın yaz günlerinde eviniz soğuk kalır ve kış günlerinde eviniz sıcak kalır. Sprey olarak uygulandığı için ek yer oluşturmaz. Ek yer oluşturmadığı için soğuk ve ya sıcak havanın evinize dağılımı olmaz. Doğalgaz faturanızı bile düşük tutarlara indirmeye yardımcı olur.Binaların dış yalıtımına uygulandığında tıpkı bir kutu gibi olan bina soğuk hava akımı almaz ve doğalgaz faturanızda tasarruf sağlamış olursunuz.

Polyurea sprey izolasyon uygulanması oldukça basit bir uygulamasıdır. Fayans üzeri uygulamalarda fayansı kırmaya gerek kalmadan , fayans üzerine uygulanır ve izolasyonu sağlar. Polyurea sprey olarak uygulandığı için ek yeri yoktur ve ek  yeri olmadığı için suya geçit verecek bir noktası yoktur. Polyurea izolasyon sprey olarak atıldığı için el ile sürülen izolasyonların girmediği alanlara sprey vasıtasıyla uygulanır ve girilmez denilen alanlara bile girer izolasyonu sağlar.

Spreynet İzolasyon Yalıtım uygulaması yapılırken zemin temizliği ve uygulanması gereken astar ve son kat izolasyon çok önemlidir. Astarlama işlemi her zemine göre değişebilir. Şap üzeri uygulamalarda astarlama farklıdır , fayans üzeri uygulamalarda astarlama farklıdır. Zeminlere göre astar çeşitleri vardır. Polyurea uygulaması nemli şap üzerine uygulaması oldukça sakıncalıdır. Yüzey ne kadar kuru olursa olsun şapın içinde nem varsa polyurea uygulamasında kesinlikle şişmeler meydana gelir ve kötü bir görünüm , riskli izolasyon meydana gelir. Bu gibi sorunları yaşamamak için firmamızın tecrübeli iş hacminden iletişime geçerek yararlanabilirsiniz.

Püskürtme izolasyon fiyatları , sprey halinde püskürtülen izolasyon sprey köpük ve sprey polyurea uygulamasıdır. Bu iki izolasyon çeşidi sprey halinde uygulanır ve ek yer oluşturmayan izolasyon ürünleridir. Birisi püskürtme ısı izolasyon sağlarken diğeri püskürtme su izolasyonu sağlamaktadır. Sprey yalıtım  hem su yalıtımı hemde ısı yalıtımı sorunlarınız da yukarıda belirttiğimiz sprey  izolasyon sistemleri sizlere kalıcı çözüm sağlamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et