Spreynet Yalıtım İzolasyon

Sprey İzolasyon Çatı Kaplama

154

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Sprey Polyurea Çatı Kaplama

Polyurea sprey krozyona karşı dayanımı yüksek olan yalıtım ürünleri arasındaki en ideal çözüm olarak sektörde yerini almıştır. Sprey Polyurea Çatı Kaplama ve kaplama alanlarında olduğu gibi metal çatıların korunması ve su yalıtımında en ideal çözümdür.

Sprey Polyurea Çatı Kaplama ve kaplama alanlarında olduğu gibi metal çatıların korunması ve su yalıtımında en ideal çözümdür.

Çatıların yalıtımlarında ek yerlerini ( dilatasyon) kapatarak hareketli çatılarda dayanım sağlar.

Metal çatılar genel olarak fabrikalar, depolar, antrepol ve AVM gibi benzeri alanlarda kullanılmaktadır.

Bu nedenle Polyurea yüksek UV dayanımı %400’e kadar esneme ve kopma direnci sayesinde önemli derecede sorunlara çözüm olmaktadır.

Sprey Polyurea kaplama sistemi püskürtülerek uygulandığından ek yeri oluşturmaz, % 400’ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımını sağlar ve hızlı gerçekleşen uygulamasıyla zamanın çok önemli olduğu otel,fabrika,gibi hızlı servise açılacak alanlarda kesin çözüm sağlar.

Polyurea Kaplama diğer geleneksel yalıtım malzemeler ile yapılan uygulamalara kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir.

Diğer yalıtım malzemelerinin maliyeti düşük olduğundan tercih edilebilir fakat ileriye yönelik daha ciddi maliyetlere ve ciddi hasarlara neden olur.

Bu tip problemlerle karşılaşmamak için işe başlamadan doğru karar vermek gerekir.

Sprey Polyurea uygulaması maliyet konusunda diğer ürünlerden pahalı gibi görünse de fiyat/zaman performansında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et