Spreynet Yalıtım İzolasyon

60

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Soğuk hava depolarının temel oluşumunu sağlayan ve ısının korunmasınadaki en büyük rolü üstlenen bu izolasyon paneller 6,8,10,12,15,18, ve 20 mm kalınlıklarda , 110 cm eni 12 metreye kadar ulaşan boylarıyla istenilen boyutlarda üretilir ve poliüretan köpük üzerine 0,55 mm. Kalınlıkta polyester boyalı saçtan oluşturmaktadır.

Dünya ve türkiye gıda şartnamelerine uygun şelilde üretilmiş , prefabrik , poliüretan dolgulusu ile , hijyenik modüler soğuk odalar . paneller çift kilitli ve sızdırmaz contasıyla ısıyı depo içerisine hapseder ..

Soğuk depolama sistemleri standart olmayıp istenilen alan ve beklenen değerlere göre dizayn edilmektedir . Kurulum yapılacak alan ön keşfi yapıldıktan sonra proje hazırlanır ve teklif halinde müşterilerimize iletilir..

zemin yalıtımında etkili ve kalıcı çözümler sağlayan firmamız müşterilerine devamlılık sağlayan hijyen ve enerji tasarrufu için etkin bilgi ve tecrübe aktarımı sağlayarak kaliteli işler yapmayı misyon haline getirmiş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et