Spreynet Yalıtım İzolasyon

Polyurea Nedir

294

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Polyurea nedir sorusuna yanıt olarak kısaca mobil sprey ekipmanları ile uygulanan bir çeşit su yalıtımı ve zemin kaplama malzemesi diyebiliriz.

Ülkemizde kentleşme ile birlikte yeni yapılan evlerde ve eski binalarda en temel sorun çatı, oluk veya teras gibi alanların su alması sorunudur. Binaların en üst katlarında yaşayan daire sakinleri özellikle çatının su alması ile dairesinin rutubetlenme sinden, küflenmesinden ve su akıtmasından şikâyet eder. Bütün kış ve yağmurlu hava koşullarında zorlaşan durum ile mücadele etmek giderek zorlaşır.

Üstelik odada ki küflenmiş ve rutubetlenmiş havanın solunması ile beraber sağlık sorunları da ortaya çıkmaya başlar. Haliyle sadece geçici çözümler düşünülerek düşük maliyetli izolasyon malzemesi ile çatılarda su alan bölümlere uygulama yapılır. Burada temel sorun maliyetten kısarak 2-3 ay gibi kısa süreli çözüm bularak aynı sorunlar ile tekrardan karşı karşıya kalınması problemidir.

Oysa ki polyurea uygulaması ile yüksek basınçlı sprey makineleri ile uygulanan bu sistem sayesinde sorunlarınızdan tek seferde kurtulabilirsiniz. Ek yersiz olarak yüzey tek parça halinde kaplandığı için suyun sızma yapabileceği herhangi bir açık nokta bulunmaz. Üstelik çok hızlı reaksiyona girmesi ile zaman sıkıntısı olan kişiler içinde büyük bir avantajdır. Böylece polyurea nedir sorusuna yüksek performanslı izolasyon malzemesi diyebiliriz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et