Spreynet Yalıtım İzolasyon

Teras Polyurea Nasıl Uygulanır?

247

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Polyurea uygulama yapılacak alana ve yüzeye göre hazırlık aşaması gerektirir. Ön hazırlık aşamasında alanda bulunan eşyalar ve diğer malzemeler kaldırılarak alan boşaltılır. Sonraki adım olarak kaba temizliği yapılmış alana ince bir temizlik işlemi yapılarak yüzey toz ve kirlerden arındırılır. Eğer yüzey üzerinde tamir edilecek alanlar var ise buralar düzeltilir.

Ardından temizlenmiş alana ilk olarak polyureanın yapışması için astar dediğimiz malzeme uygulanır. Astar işlemi kurumaya bırakılır ve bunu takiben bir sonraki gün mobil aracımız içinde kurulu olan makina yardımıyla sprey polyurea uygulamasına geçilir. Belli sıcaklık ve basınç yardımıyla izolasyon malzemesi sprey tabancası ile zemine püskürtme yöntemiyle uygulanır.

Sıvı halde püskürtülen malzeme yüzeye %100 yapışır. 5-10 saniye gibi kısa bir süre içerisinde polyurea kürünü alır ve üzerinde yürünebilir duruma gelir. Standart rengimiz gri olmasına rağmen son kat uygulamalarda tüm renk seçenekleri mevcuttur.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et