Spreynet Yalıtım İzolasyon

Polyurea kaplama

polyurea kaplama

23

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Polyurea kaplama uygulaması her sene farklı bir  su yalıtımı uygulaması yaptıran  ve buna rağmen sürekli su sızıntıları ile karşı karşıya gelen bir çok kişi ve kuruluşlar için yapılabilecek en iyi su yalıtımı ve zemin kaplama uygulamadır. Spreynet Yalıtım Polyurea kaplama ismini vermiş olduğumuz uygulama hem su yalıtımı hem de zemin kaplama uygulaması olarak bir çok alanda sorunsuz olarak kullanılmaktadır.Yapılarda Spreynet Yalıtım uygulamasının tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri aynı anda hem su yalıtımı hemde zemin kaplama uygulamasının yapılmasından kaynaklanmaktadır.

Polyurea kaplama alternatif olarak kullanılan sıradan ucuz izolasyon malzemelere yada hibrit polyurea uygulamasına kıyasla birçok avantaj sağlayan uzun ömürlü bir malzemedir. 30-35yıldan fazla kullanılabilen Sprey Polyurea, kimyasal astitlere, darbe ve çevresel faktörlere karşı  dayanıklı olmakla beraber olası bir deprem zelzele vs. olaylarda%400 esneklik kabiliyeti göstermektedir. Ayrıca polyurea sprey uygulaması püskürtme olarak uygulandığı için hızlı bir kuruma sağlar.

Spreynet Yalıtım Polyurea kaplama uygulaması, havuz su yalıtımı uygulamasında yapıldığı gibi zeminle beraber parapetler, yan duvarlarlar dahil çıkılarak uygulandığı için suyun yanlardan dahi kaçabileceği hiçbir kaçış noktası bırakılmadan ilerlenir. Sprey polyurea ek yersiz  yekpare bir şekildedir. Milimetrik boşluklara kadar işleyerek fiziksel ve kimyasal olaylara karşı dayanıklılık gösterir.

Uçucu kimyasal madde içermeyen ve kokusuz bir yapıya sahip olan polyurea malzememizin ana rengi gridir. Son kat koruyucu boya uygulaması ile beraber istenilen tüm renkler uygulanabilme şansına sahiptir. -30 ile +60  derece arasında dayanım gösteren polyurea, çok düşük sıcaklıklarda dahi esnek kalabilmektedir.

Dünyada kullanılan son teknoloji su yalıtımı ve zemin kaplama ürünü olan Sprey Polyurea tüm mekanlarda ileriye dönük olarak su problemlerine %100 çözüm kesin çözüm sağlar.

Kısaca toplayacak olursak polyurea kaplama 4 saniyede kuruyan 2 bileşenli aşınma ve erozyona karşı uzun süreli koruma sağlayan püskürtülerek uygulanan su geçirmeyen yüksek yapışma gücüne sahip dikişsiz ve ek yeri olmayan bir üründür. Kimyasal ürünlere karşı son derece dayanıklı olumsuz çevre şartlarına karşı mükemmel bir performansa sahiptir. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Kolay temizlenir.

Polyurea kaplama uygulaması bakteriyel büyüme en aza indirir.İçme suyuna temasa uygundur.Zift uygulaması gerektirmez tüm şekil ve geometrik yapılara uyum gösterir %100 saf polyurea çatılar teras balkon otopark sulama rezervuarları yüzme havuzları su tankları akvaryumlar yük taşıyan duvarlar ve temeller balık çiftlikleri araç tekne ve gemilerde güvenle uygulanabilir bir üründür. Bu özelliklerinin tümü polyurea sprey uygulamasını kaplama ve yalıtım sektöründe lider konumuna getirmekle kalmaz , aynı zaman piyasada bulunan en iyi su yalıtımı ve zemin kaplama ürünü yapar.

Polyurea kaplama nasıl uygulanır ?

Polyurea kaplama uygulamasına başlamadan önce müşterimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda programa alınarak uygun hava koşulları takip edilir. Hava durumunu takiben doğru zaman diliminde uygulama yapılacak zemin polyurea için uygun hale getirilir.

Kaba temizliği yapılarak teslim edilen alana ince bir temizlik işlemi yapılır. Temizlik işinin ardından astar uygulaması yapılır. Astar işlemi 1 gün boyunca kurumaya bırakılır. Bunu takiben 1 sonraki gün mobil aracımız içerisinde kurulu olan makina yardımıyla yaklaşık 60 metre uzunluğunda olan hortum alana çekilir. Belli sıcaklık ve basınç yardımıyla polyurea izolasyon malzemesi sprey tabancası ile zemine püskürtme yöntemiyle uygulanır.

 

Nasıl yardımcı olabiliriz ?

0545 928 04 90 numaralı hattımızdan 08:00 – 22:00 arası destek talep edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et