Spreynet Yalıtım İzolasyon

Polyurea çatı izolasyonu

Polyurea çatı izolasyonu

44

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Polyurea çatı izolasyonu

Spreynet Yalıtım İzolasyon Kaplama Polyurea su yalıtımı malzemesini çatı yalıtımı için önermekteyiz. UV dayanımı olmayan, ek yerli malzeme ile yapılan uygulamalarda çevresel etkilerden dolayı yıpranma sonucu delinme, çatlamalar oluşur ve iş görmez hale gelir. Bunun gibi sorunlar ile karşılaşmamak için her yüzeye uygulanabilen Spreynet Polyurea çatı yalıtımı uygulaması sonucunda, uzun ömürlü, ek yersiz kusursuz bir çalışma ile kaplama ve su yalıtımı sağlanır.

Spreynet Yalıtım İzolasyon Kaplama polyurea uygulaması, gezilebilen veya gezilemeyen teras çatı alanlarında betonarme tabliye betonu üzerine talep halinde önce ısı yalıtımı yani sprey poliüretan uygulaması yapılır sonrasında ısı yalıtım malzemesinin atılan meyil şapı üzerine yapılmaktadır. Otopark üzeri ısı yalıtımı ihtiyacı olmayan bahçe çatı alanında ise direkt tabliye betonu üzeri atılan süzgeçlere doğru meyilli şap üzerine sprey polyurea çatı kaplama su yalıtım uygulaması yapılmaktadır.

Ekiplerimizin yaptığı keşif doğrultusunda çatı zemin durumu, çevresel etkenler ve sirkülasyon yoğunluğu gibi teknik detaylar analiz edilerek çatı su yalıtımı için en uygun değerlerde malzeme hazırlanır. Spreynet Yalıtım İzolasyon polyurea çatı yalıtımı uygulaması ile yapının uzun ömürlü olması için yüzeydeki varsa derz boşlukları ve çatlaklar özel kimyasallarla doldurulur. Yüzeyin kuru, temiz ve uygulamaya hazır olduğu belirlendikten sonra astarlama işlemi yapılır. Bu işlemden 24 saat sonraSpreynet Yalıtım İzolasyon polyurea uygulaması yapılır. İsteğe bağlı olarak özel kimyasal boyalarla çatı zemini istenilen renklerde özel kimyasal boyalarla boyanır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Polyurea çatı izolasyonu nasıl yapılır ?

Spreynet Yalıtım İzolasyon Polyurea çatı yalıtımı sonrasında uygulama alanı çok hızlı kütleşme özelliği ile uygulama alanı birkaç saniye sonra kullanıma açılabilir. Kokusuzdur, esnektir, aşınmaya karşı koruma sağlar. Ek yersiz olarak uygulanan Spreynet Yalıtım İzolasyon polyurea mükemmel su yalıtımı sağlar. Zemine yapışma gücü oldukça yüksektir. Nem ve sıcaklıktan etkilenmez. Mükemmel kimyasal dayanım sağlar. Ultraviyole (UV) , deniz suyu ve klora karşı dayanıklıdır. Çatı yalıtımı için polyurea talep edilen kalınlıkta uygulama yapılabilir. Genellikle 2 mm uygulama kalınlığı tercih edilmektedir. Teknik ön çalışma ile en uygun kalınlık tespit edilmelidir.

Neden çatı su izolasyonunda Spreynet Yalıtım İzolasyon polyurea ?

Mükemmel bir termal (sıcaklık) dayanıklılığina sahiptir -50 derece ile +150 derece arasında bir uygulama ve dayanıklılık aralığı vardır.Polyurea uygulamadan yapıldıktan sonra 1 dakika bile beklemeden uygulanan alan kullanıma açılabilir.Polyurea bunun yanında uygulama yapıldıktan 1 saat sonra ise zeminin üzerinde araç bile yürütülebilir. Kullanımı açısından zaman içinde aşınması çok yavaş olduğu için Spreynet Yalıtım İzolasyonpolyurea’nın kullanım süresi çok uzundur.Polyurea dışarıya herhangi bir gaz yada madde salınımı yapmadığı için sağlıklıdır.

çatı izolasyonu uygulama videosu :
https://www.youtube.com/watch?v=iYOSBOarWlQ
polyurea çatı izolasyonu avantajları :
Polyurea çatı izolasyonu ile çatılarda%100 su yalıtımı sağlanır.
Spreynet Yalıtım İzolasyon ile çatılar nem, küflenme ve pasa karşı tam koruma sağlar.
Spreynet Yalıtım İzolasyon uygulaması her türlü çatı tipine sorunsuz olarak uygulanabilir.
Kimyasal ve mekanik dayanıma sahiptir
Üzerine alev düştüğünde yürüme yapmaz.
Uygulama süresi kısadır.

https://spreynetyalitim.com/

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et