Spreynet Yalıtım İzolasyon

Isı ve Su Sprey İzolasyonu

163

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Avrupa ülkelerinde uygulanan temel ve perde betonların ısı ve su yalıtımı sistemleri olan poliüretan ve polyurea uygulaması yapılarda kesme biçme olmadan ve mekanik bir sabitleyiciye bile gerek duyman yerpare bir şekilde ısı ve su yalıtımı yapılmasına olanak sağlar.Sprey polyurea uygulaması sıradan yalıtım uygulamalarına kıyasla hızlıca uygulanır.

SpreyNet temel perde ısı ve su izolasyonu

Günümüzde gerek beton ve gerek diğer yapı malzemeleri, ayrıca bir tedbir alınmadığı takdirde, yeraltı suyunu hiç geçirmeyen bir duvar inşasına yeter özellikte değildir. Islak zeminle temasta bulunan bir duvar, nemlendiği gibi, bir tarafında yeraltı suyu bulunan bir beton duvardan yer altı suyu geçerek duvarlar arasında kalan boşluğu doldurabilir. Temel izolasyonu yapılmamış binaların temelinde muhtemel rutubet ve nem oluşur. Temellerde rutubet ve neme karşı içten ve dıştan farklı çözümler bulunmaktadır. Bu çözüm yöntemlerinin başında Polyurea kaplama teknolojisi en başta gelmektedir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et