Spreynet Yalıtım İzolasyon

Geçici Teras İzolasyon

164

- Sprey İzolasyon Yalıtım Hizmetleri -

Geçici teras izolasyon poliüretan kaplama nedir ?

Polyurea dışında izolasyon ürünlerimizde mevcuttur. Bu ürünler polyurea gibi ömürlük olmasa da 1 yıl ile  2 yıl arası izolasyon ihtiyacınızı karşılamaktadır. Uv güneş ışınlarına dayanıklı , artı derece ve eksi derece hava iklimlerine belirttiğimiz yıl oranlarına göre dayanımları vardır. Ek yer oluşturmayan su izolasyonu uygulaması. Fiyatlandırma seçenekleri için iletişime geçebilirsiniz.

Teras izolasyon sağlamak için bizleri iletişim adresimiz den arayıp hangi tür izolasyon istediğinize karar verebilirsiniz. Bizler de sizlere hem kalıcı izolasyon hemde geçici izolasyon olan uygulama fiyatlarımız sizlere hem sözel hemde teklif göndererek belirtebiliriz. Kalıcı izolasyon yaptırarak ileride su izolasyonu ile ilgili sorunlarla karşılaşmadan ömür boyu rahat edebilirsiniz. Hem maliyet açısından hemde ömürlük açısından polyurea su izolasyonu bizlerin sizlere tavsiyesi olmaktadır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et